| Maria_Elena_Chirca_1991 a întrebat:

Buna,

De unde ridic un permis suspendat pentru 30 de zile in Bucuresti, retinut la sectia de accidente usoare?

Merci mult!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

De la Udriste.

Pentru a reintra în posesia permisului de conducere, la expirarea termenului de reţinere, titularul acestuia trebuie să se prezinte la sediul Brigăzii de Poliţie Rutieră Bucureşti, din str. Logofat Udrişte, nr. 9-15 la Ghiseul Eliberări Permise de Conducere (situat în clădirea veche, intrarea C), având asupra sa buletinul sau cartea de identitate şi dovada înlocuitoare de reţinere a permisului de conducere.

1 răspuns: