| JoHnNy1636 a întrebat:

Buna dimineata TPU, am de dat proba practica a examenului auto si nu stiu sigur daca pot sa ma prezint, in cazul in care intervine ceva ce o sa fiu nevoit sa fac? se considera examenul picat?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu te prezinti nu se considera ca ai cazut, vei merge si te vei reprograma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se considera picat si te reprogramezi

| octa2021 a răspuns:

Nu pici daca nu te prezinți la proba practica, doar o sa te amână trebuie sa te duci unde ai dat sală cu o scuza si cu dosarul unde iti va trece o noua data de rexaminare practica, fara sa mai dai sala(proba teoretica)
Succes.