| Marius_Uzzy_1991 a întrebat:

Cum as putea sa trec proba practica la examenul de conducere auto...am tot picat de vreo 4 ori, nu stiu ce sa mai fac...pls help

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Urmatorul pas (spaga) si treci chiar daca faci greseli, daca tot irosesti bani si nu treci pe calea buna calea baniilor e indicata si instructorul iti zice cat trebuie.

| mgtow a răspuns:

Sau fii optimist, gandeste-te ca va fi bine si examenul va fi usor si ai sa vezi ca vei trece (ori spaga sau gandind optimist poti trece) una din variantele astea le alegi.

| sioparlika a răspuns:

In primul rand spune-mi la ce pici?
daca pici la sala iti recomand sa inveti si mama ei de carte...
daca pici la traseu probabil esti emotiv si te panichezi si te vede militianu si profita de asta
sfat: incearca sa te stapanesti, fa exercitii de respiratie si de autocontrol si o sa iei cu siguranta

| bigradu91 a răspuns (pentru sioparlika):

A spus proba practica. Tu intelegi si sala prin asta?

| foica a răspuns:

Unrci in masina,reglezi scaunul,oglionzile, pui centura de siguranta, introduci in treapta 1 de viteza, te uiti la frana de mana sa nu fie trasa. apoi demarezi foarte calm pentru a da impresia ca stapanesti situatia (poti sa mergi perfect, daca nu il "favorizezi" putin pe polizei te pica fara ati da explicatii happy )

| unumeserias a răspuns:

De ce toti intra in panica cand vad politaiul, sfatul meu nu te mai gandi ca poti gresi ca atunci gresesti.