| metalheart a întrebat:

la un hyundai elantra pe benzina ce tip de ulei de motor sa se folosească?
doresc răspunsuri serioase și dacă se poate de la cineva care cunoaște. va rog mult daca știți sa-mi raspundeti caci este urgeeeeeennt.
mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca nu mai ai eticheta poti pune ulei Hyundai original si poti fi 100% sigur ca este ok!

4 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Vezi ca langa busonul de ulei pe unde completezi este o eticheta a fabricantului unde sunt trecute tipurile de ulei pe care le poti folosi!

| solumaam a răspuns:

Din pacate va trebui sa cauti un posesor de turism identic sau sa incerci o cautare pe google!
Eu mai mult de atat nu te pot ajuta!

| metalheart explică:

Nu mai e eticheta

| metalheart explică:

Multumesc oricum