| Sutea_Gabriela_Nicoleta_1972 a întrebat:

Bună ma poate ajuta cineva și pe mine, cum pot vedea video pe navigatie la un golf 5. mulțumesc

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poti doar daca navigatia pe care o ai are si functie de redare video.
Acea functie o gasesti la navigatiile aftermarket cu android.

| Sutea_Gabriela_Nicoleta_1972 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Da am redare video, în setări

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Sutea_Gabriela_Nicoleta_1972):

Atunci baga-i videoclipuri/filme pe stick ori CD/DVD. Trebuie sa iti apara undeva.

| svenhassel13 a răspuns:

Poți face asta pe navigație?

| microsedd a răspuns:

Bună! Se poate numai daca modifici bordul si pui un display nou si dotezi masina cu car android.