| IonescuRobert a întrebat:

Bună seara.
Luni am programare la Itp cu masina.
Ideea e ca am o problema la caseta de direcție cu servodirectie.
Se aude un scârțâit când trag stanga-dreapra de volan.
Și îmi curge ulei.
Am avut un incident cu ea mai demult și de atunci nu am mai folosit-o, ca am avut alta.
Am întrat cu partea dreapta fata intr-un stâlp în gradina.
Atunci am schimbat un capăt de bara și un brat.
Ideea e alta.
Iau Itp-u cu "mica" problema la Caseta de Direcție?
Cu condiția sa o repar după?
Nu mai găsesc pe nimeni acum sa mi-o schimbe și sincer as vrea sa aibă Itp-u Luni ca îmi trebuie masina.
Cine s-a confruntat cu o situație de genu, rog sa îmi spună.
Ofer funda!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand este vorba de "directie" problema este majora, nu "mica" si nu-ti da nimeni ITP-ul cu asa ceva.
Du masina la reparat si apoi du-o la ITP fiindca nu risca nimeni sa-si piarda autorizatia dandu-ti fie aprobare pentru o masina defecta, care poate face accident si omori pe cineva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil ca nu iei. Si itp nu se ia pe promisiuni. Te respinge si revii cu reparatie facuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cunosti pe cineva primesti itp-ul.
In ce oras esti?