| crzmax72 a întrebat:

Bună seara TPU!
De ce nu îmi merge închiderea centralizată pe un golf 4 tot timpul? Nu prea îmi mai deschide/închide masina din telecomanda și am baterii noi la el și ledul se aprinde la telecomandă și becurile la mașină doar ca nu se întâmplă nimic cu ușile.

Răspuns Câştigător
| 07gabriel07 a răspuns:

O problema in calculatorul bsi al masinii, mai probabil calculatorul nu mai primeste semnal de la telecomanda. Mergi la cineva cu vcds si vezi daca poate resofta calculatorul. Mai poate fi o problema cu actuatoarele de pe usi.

2 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Trebuie schimbata siguranta pentru inchidere centralizata

| crzmax72 explică (pentru Lucian4):

Nu are nimic siguranta am verificat-o.