| KaPy2 a întrebat:

Buna seara TPU!
Vreau sa stiu si eu cum vad daca o drujba husqvarna nu-i chinezarie, momentan am un stihl ms 291 original si as vrea sa-mi iau o husqvarna si nu vreau sa-mi iau o chinezarie...

2 răspunsuri:
| cosmincg7 a răspuns:

Vezi daca poti sa o teatezi si daca merge e buna daca nu.

| KaPy2 explică (pentru cosmincg7):

Si-a luat un prieten de-al meu o husqvarna si merge brici dar e chinezarie,ca s-a dus la reprezentanti sa-i cumpere un demaror si i-a spus ca-i chinezarie,ea ca drujba merge bine, porneste bine..., stiu eu ceva cu socul in partea dreapta, si la stihl e la fel, daca-i pe dreapta e china daca-i pe stanga e original.