| Anonim1124 a întrebat:

AM dat traseul acum o saptamana si l-am picat din pacate sad Si stiu ca peste 2 saptamani trebuie sa ma programez din nou! Intrebarea mea este daca ma duc eu sa ma programez sau instructorul se duce? Intreb asta pentru ca acesta mi-a cerut bani sa ma bage mai devreme si mi-e ca ii pastreaza el si ma programeaza cum cade la calculator.

1 răspuns:
| FlorinRKO a răspuns:

În mod normal, trebuie să te duci tu.
Sunt sceptic în legătură cu afirmațiile instructorului, deoarece nu cred că te poate băga mai devreme
Baftă!