| DarkEyesR a întrebat:

Am si eu o intrebare,ce program imi trebuie la laptop pentru a putea face tester la masina. Daca este posibil asta, am un laptop Asus K53S? Este posibil să faci asta? Am nevoie de un răspuns repede! Fundă

Răspuns Câştigător
| rares85 a răspuns:

Pentru a putea face diagnoza ai nevoie de o interfata gen VAG-COM (VW, AUDI, SEAT, SKODA) sau STAR (MERCEDES).
http://www.okazii.ro/cautare/interfata+vag+com.html

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Sunt programe dar sunt cu bani.Ce gasesti pe net sun piratate si sunt slabe dau erori mari!

| DarkEyesR explică (pentru onasis1961):

Si cum as putea să procedez?

| 0x11111051 a răspuns (pentru DarkEyesR):

Sunt programe dar is cu bani. Cele piratate sunt gratuiete big grin si niciodata nu imi dau erori. Dar ce fel de teste iti trebuie? Cu cataloage cu toate codurile pieselor pentru masini mari, fure, TIR-uri stiu cite ceva, insa testele privind performanta motorului, nu ma bag

| DarkEyesR explică (pentru 0x11111051):

in general pentru Vw ....Sharan

| onasis1961 a răspuns:

Daca te tine cumpara Autodata sau Vivid Workshop Data