| DarkEyesR a întrebat:

Am un laptop ASUS K53S,azi am avut un proiect la scoala si am bagat muzica,si brusc mi s-a oprit sonorul si nu mai are sonor pe muzica! Stie cineva de ce, cine stie va rog sa imi zica!

3 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Intra in Start si la cautare scrii Device Manager>Sound, Video & Game controllers si aici dai click dreapta pe driver-ul placii de sunet>Scan for driver changes. Daca nu-si revine, da-i la update driver si cauti un driver pentru placa de sunet si il instalezi din nou.

| tr3ig a răspuns:

Intrebare de baraj? proiectu care l-ai avut era in power point? iar sonoru pe muzica de care zici tu nu iti mai merge pe acel proiect? sau nu iti mai merge sonoru deloc pe calc, adica nici pe winamp nici pe filme nici pe nimic?

| DarkEyesR explică (pentru tr3ig):

Nu,,,dar multumesc de raspunsuri si-a revenit dintr-o data happy nu stiu ce a avut am auzit si pe altcineva ca nu i-a mers sonorul in ziua aia!