| JackyVip a întrebat:

Am si eu o intrebare!
Eu am fost operat la inima, deci sunt cardiac nu am voie sa fac scoala de soferi?

Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

Si da si nu.
Adica de facut poti sa o faci dar Doamne Fereste la o sperietura mai mare poti sa faci un infarct si sa mori.
Cei de la scoala de soferi te lasa sa o faci, dar acum ramane la alegerea ta.
Eu iti doresc mult succes si sper sa alegi varianta cea mai favorabila tie.

3 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Nu te lua dp ce zic asta-i aikii...du-te la doctor cel mai indikatwinking!

| Alex_8762 a răspuns:

Nu cred ca este o lege care ar interzice sofatul cardiacilor dar s-ar putea sa existe unele restrictii la acest capitol.mult norocwinking!

| Alex_8762 a răspuns:

Salut! Nu cred ca exista o lege ce interzice sofatul la cardiaci dar s-ar putea sa existe totusi niste restrictii la acest capitol! mult noroc!winking