| Bastanul2018 a întrebat:

Am un vw polo din 2009. Ultimul model pana sa iasa asta de anul asta. Cand am luat masina, a fost cumparata din concesionar si plasticul din masina este tot zgariat. Cum as putea sa fac sa dispara zgarieturile? Tin sa mentionez ca zgarieturile sunt in mare parte sunt zgarieturi mici. Multumesc mult

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Trebuie scoase plasticele respective, slefuite (fin), si vopsite din nou.

| Bastanul2018 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Din pacate cam tot plasticul este zgariat si nu imi place. Ma apuca nervii de fiecare data cand ma urc in ea?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Bastanul2018):

O solutie mai ieftina ar fi colantarea lor, la cineva priceput in asa ceva.

| Bastanul2018 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ar fi o idee