| Florea_Ramona_1981 a întrebat:

Daca am un disc destul de zgariat, dar cu zgarieturi multe si fine, nu mari si adanci, ce impact poate avea asupra playstation-ului (am ps3 slim)? Imi poate strica unitatea de citire? Sau doar, in cel mai rau caz, raman fara jocul respectiv? Mentionez ca nu imi face probleme deocamdata. Exista vreun centru unde pot face sa dispara zgarieturile?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" Imi poate strica unitatea de citire?" nu

"Exista vreun centru unde pot face sa dispara zgarieturile?" O faci tu: incearc să-l lustruiești folosind un material textil curat

| Florea_Ramona_1981 explică (pentru sierra1):

Am incercat. Zgarieturile sunt tot la locul lor, tot la fel de multe. Am luat inclusiv kit de curatare cd-uri de la phillips. Degeaba.

| sierra1 a răspuns:

Poți să fac copie pe un alt CD?