| Rapi a întrebat:

Am un telefon XPERIA X8 si l-am luat la mana a II-a. Avea niste mici zgarieturi pe ecran, s-au mai pus vreo 2-3 apoi,si tot asa pana cand ecranu e aproape zgariat complet. Daca aveti niste sfaturi sa-mi dati cum sa-l protejez de acum in colo,daca e cazul sa cumpar alt ecran, pentru ca sunt destul de multe zgarieturi pe el.

3 răspunsuri:
| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Si eu zic la fel. Este protejat cu o folie, dar o sa te coste ceva. Depinde probabil si de tipul telefonului.

Răspuns utilizator avertizat
| Rapi explică:

Am husa, am incercat sa-i pun si folie dar faza e ca ecranul e bulit rau..nu are 2-4 zgarieturi sa zici ca merge.