| Sarmala a întrebat:

Azi mi-am scăpat tableta pe jos si cum încercăm sa o fac sa nu cadă am zgâriat-o. Dintr-o parte pana in cealaltă. Am o întrebare. Ma afectează cu ceva zgârietura? Am mai multe zgârieturi mici de mult timp

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pana ce se vede imaginea si functioneaza si touch-ul, o poti folosi.
Daca nu mai functioneaza, atunci probabil va trebui sa-ti iei alta tableta, fiindca reparatia costa aproape cat una noua.

| Jokers666 a răspuns:

Nu stai linistit nu te afecteaza cu nimic o zgarietura ca si eu am o tableta cu multe zgarieturi

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Din moment ce este doar o zgarietura nu are cu ce sa-ti afecteze tableta, doar daca `esti perfectionist`, cum sunt si eu si o sa te deranjeze daca se vede in timp ce stai pe ea. Ai grija de ea, poate nu o mai zgarii. Sper ca te-am ajutat.