| vreausaintreb a întrebat:

As avea si eu o problema...am un scuter HONDA SKY si porneste foarte greu. Care este cauza? fara raspunsuri idioate chiar nu am nevoie. Apreciez orice sfat util.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KaPy2 a răspuns:

Daca nu ai compresie cand dai la peda sunt segmenti trebuie segmentata big grin, funda?

1 răspuns:
| M4RK a răspuns:

Salut! Poate de cand nu i-ai schimbat bujia filtru de aer? Sau poate fi de la carburator poate sa infundat. du-te la cineva care se pricepe la scutere.