| Rarees a întrebat:

(Dau funda)! As vrea sa imi iau un atv hummer 125cc.( costa in jur de 500euro)
Cine are?/Ce imi puteti spune despre ele? :d
Pe siteuri spun ca sunt facute in Germania e adevarat?
Merita cumparat?
Se strica repede daca mergi frumos cu ele?
Va rog sa ma ajutati /cine are sau cine le cunoaste sa imi dea si mie mai multe informatii!
Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

E bomba love strucklove strucklove struck senzatii tari si tot ce tine.eu zic sa til cumperi.e mai tare ca scuteru de mii de ori love strucklove strucklove struckSi de stricat mai toate se strica daca nu ai grija de ele ...Si crede-ma ca nu ai cum sa mergi frumos cu el devildevil deoarece adrenalina parca iti sopteste sa dai in el love strucklove strucklove struck si cam asa este NU TE MAI SATURI love strucklove struckSucceswinking

| Rarees explică (pentru frikk):

Mersi Frikk dee raspunswinking... ai acest atv? /stii cumva unde sunt facute? :d

| frikk a răspuns (pentru Rarees):

As fi vrut eu sa am :) dar n-am.M-am plimbat de 2 ori.
fa-ti cont aici http://www.atvisti.ro/ si intrebi acolo ce vrei sa afli.