| Andrey550 a întrebat:

Salut as vrea sa imi umpar un ATV de 125cc imi puteti spune niste sfaturi in achicitionarea acestuia sau siteuri bune, am gasit la 500e import Germania credeti ca sunt bunE?

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Toate sunt bune cat merg, cand nu mai merg faci kk pe ele.

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Iti cumperi sigur? Ia uite aici :în 24 Iunie | Razvan123345 a întrebat:

Salut TPU am o noua intrebare. Am un ATV de 125 Hummer M7 si as vrea sa il duc la tara stiti cumva o modalitate fara al trage cu carligul de masina? Ar incapea in portbagaj am o masina Ford Focus tip de ala lung

| Tavi_Tudor_1973 a răspuns:

Salut.Ba si eu vreau sa imi iau un atv tot de la acceiasi firma din Germania aduse.Am vazut rewi-uri multe, si care ziceau de ele, ca sunt bune.