| AndreiS23 a întrebat:

De curand fac un an de condus si trebuie sa-mi dau jos lamaile. Chestia e ca pe LUNETA(SPATE) am pus STICKER de incepator, nu de-aia care se prinde.

Si am incercat azi sa incerc sa vad daca se dezlipeste si am vazut ca nu. ramane si naspa, si se ia pe bucatele. Aveti ceva idei cum sa fac?

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Este cam acelasi lucru, cauta aici o metoda http://forum.softpedia.com/topic/311315-dezlipire-rovigneta/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te chiunui mult si scoti bucatica cu bucatita

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Poti schimba luneta dupa ce scoti lamaia

| Maioru a răspuns:

Incalzeste abtibildul cu foenul de uscat parul si se va deslipi usor.

| Bobes_Ion_1989 a răspuns:

Da jo luneta si spal-o bine fara sa rupi liniutele de cupru