| Byb2001 a întrebat:

Bună TPU, fac 18 ani vineri si m-am înscris pentru programare la ghișeu pe 9 decembrie doar că am câteva întrebări.
-M-am înscris și doar ce am apucat sa fac poza la datele cum ar fi ghișeul la care trebuie sa merg doar că nu știu de ce nu am primit mail.
- pot sa merg la sală dupa ce împlinesc 18 ani și trebuie neapărat să schimb buletinul că la buletine mi s-a spus că pot merge la sala și fără buletin schimbat 3 luni. Credeți că pot da sala daca am buletinul expirat sau trebuie innoit?

5 răspunsuri:
| Mirela67 a răspuns:

Poți să dai sala chiar dacă nu ai schimbat buletinul fiindcă mai e valabil încă 3 luni.Apropo..La mulți ani!?

| Byb2001 explică (pentru Mirela67):

Mersi

| Byb2001 explică (pentru Mirela67):

Iar dar m-am programat la ghișeu online când mă duc pot da și sala după?

| Mirela67 a răspuns (pentru Byb2001):

Păi dacă te-ai programat, da.Numai să știi data când trebuie să dai sala.Multă baftă!

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Mirela67):

3 luni de la ridicarea starii de alerta.