| Neymar_Santa_1996 a întrebat:

Deci eu am fost de 3 ori la sala si am picat. Am foarte mari emoții cand merg sa dau sala si acasa fac chestionare intruna. Ce pot sa fac sa nu ma mai gandesc la asta si sa fiu calm si sa nu mai am emoții?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iei un calmant inainte de examen.

| SilentRain a răspuns:

Aha tot vrajeala asta spuneam și eu când nu învățam, pune mana și învață bine
Cand faci toate chestionarele cu 24 - 26 de puncte atunci te duci și dai sala

| Endoryus a răspuns:

Asteapta sa mai treaca ceva ani, te mai maturizezi si asa scapi de prostiile astea. Ce o sa te faci cand dai orasul si or sa te claxoneze toti idiotii? Incurci frana cu acceleratia imediat si mai omori pe cineva.

| xByte a răspuns:

Nu poti face nimic sa fii mai relaxat. Relaxarea este absenta efortului, orice efort depus incercand sa obtii relaxarea fiind stupid.

Accepta nelinistea.