| ρυƒυℓєтє a întrebat:

joi voi sustine examenul teoretic ( sala ) pentru permisul de conducere. Acasa la chestionare fac 24-25-26 dar tot nu sunt sigur pe mine si am emotii ca voi pica sala, nu stiu de ce straight face. Ce imi recomandati sa fac pentru a nu avea emotii asa mari cand voi sustine examenul? Si pentru cei care au dat recent sala, v-au picat intrebarile care le-ati facut acasa?

Răspuns Câştigător
| lary4c a răspuns:

Trebuie sa gandesti pozitiv,iar cand vei ajunge acolo,daca vezi ca nu stii ceva intrebare,ii dai,, raspund mai tarziu" si raspunzi la cele care le stii happy Mie mi-a picat exact din intrebarile ce le-am facut pe drpciv, e usor, nu te stresa, doar trebuie sa fi foarte atent happy Succes!

| ρυƒυℓєтє explică (pentru lary4c):

Am luat sala cu 23, joi am traseul, emotii mai mari! big grin

| lary4c a răspuns (pentru ρυƒυℓєтє):

Felicitari pentru sala! Cum a fost la traseu?happy

| ρυƒυℓєтє explică (pentru lary4c):

Din pacate am picat la traseu, am facut greseli minore dar punctele s-au adunat si am fost respins, am acum in 18 din nou sala si in 25 traseul big grin

| lary4c a răspuns (pentru ρυƒυℓєтє):

Multa bafta! O sa vezi ca acum o sa fie bine ca deja stii cum e la examen si nu o sa mai ai asa emotii ca prima data!happy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu pesimismul niciodata nu treci, uitate la un documentar numit secretul sa inveti cum sa domini pozitivitatea.

| viotedy a răspuns:

Daca esti atent iei sigur.intrebarile sunt alea de pe dprciv.hai,curaj si succes.

| Liliana_Adriana_Mos_1968 a răspuns:

Sa fii sigur pe tine atunci o sa iei permisu