| xon3 a întrebat:

Ce aplicatie de android imi recomandati pentru a invata intrebarile de la examenul teoretic pentru permisul de conducere categoria B? In momentul de fata folosesc aplicatia "Scoala auto " aceea care are ca icon steagul romaniei.Este buna de ceva? Vreau sa stiu daca are toate intrebarile din legislatie.Va multumesc!

1 răspuns:
| MitzaaRulzz a răspuns:

Cred ca cea mai buna, conform ratingului de pe google play, e ''chestionare auto DRPCIV'', cu 4, 8 stelute. Si are la icon scris cu alb RO.