| GEORGEL2012 a întrebat:

Cand se sustine examenul teoretic "sala" se da aceleasi chestionare la toata sala?

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Nu se dadeau asa nici pe vremea cand inca se mai dadeau pe hartie.
Acum ca le dai pe calculator fii sigur ca nu o sa fie deloc la fel. intrebaile sunt selectate de program la intamplare, respectand anumite criterii de dificultate si domeniu (de exemplu intrebari din mecanica sau legate de primul ajutor.).

1 răspuns:
| Garsonfane1979 a răspuns:

Nu fiecare raspuns este aleatoriu. Nu poti sa il numeste chestionar pentru ca el se face pe loc. Ia o intrebare de acolo alta de dincolo si se face pe moment.