| lixu16 a întrebat:

sa imi spuna si-o mie cineva care este diferenta intre un Renault clio si un logan innafara de caroserie si unele dotari finisaje? Au aceleasi variante de motorizare ca loganul... Ma intereseaza o expilicatie din pun de vedere tehnic. Multumesc.

PS Ce marca de masina imi recomandat? ma intereseaza sa gasesc piese catt mai ieftine deci intretinere ieftina si sa fie buna fiabila.

2 răspunsuri:
| Quicky25 a răspuns:

Masini fiabile:Opel corsa, renault laguna, golf 4, opel vectra, ford fiesta, cam atat imi vine in minte.

| 800max a răspuns:

Renault clio mai bine finisata, mai fiabila motor mai bun, totul mai bun fata de logan dar piese scumpe
logan calitate proata ( pentru bugetul saracului) piese putin mai ieftine
Parerea mea renault nu o sa puna niciodata calitate mai buna pe logan deoarece ar deprecia marca renault