| agent001subacoperire a întrebat:

BUNA TPU!
Vrea sa imi cumpar un OPEL CORSA costa 12oo de Euro
are 60.649 de km parcursi se merita este in buna stare!
Si anul fabricatie 1996! pentru inceput pana ma invat?

Răspuns Câştigător
| PaulCCraciun a răspuns:

Eu cred ca se merita, fiind o masina relativ mica (virgula) ca dimensiuni, numai buna pentru oras; dar nu prea imi vine sa cred ca are numai 60.000 km in 16 ani.

2 răspunsuri:
| Meganos a răspuns:

Cred 100% ca are dati km inapoi ca la vechimea ei e suspecta treaba, dar opelul e o masina buna, e nemteasca se merita banii.

| agent001subacoperire explică:

Va multumesc masina a stat in oras pentr-u 4 ani de zile cat a fost plecat omul in strainatate a facut-o ce ia pus el pe ia si acum are un opel RZC smugsmug va multumesc inca o data!