| PrecioussGirl a întrebat:

Am inceput de o saptamana scoala de soferi si am facut doar 2 sedinte. In prima a fost ok pot sa spun ca m-am descurcat cat de cat, dar in a2a nu am fost asa multumita de mine. Inainte sa incep scoala am mai condus o singura data in poligon. Am facut destul de multe viraje la care cred eu nu m-am descurcat. Asta pentru ca imi e teama sa nu lovesc vreo masina. Nu se compara poligonul cu traficul. Ba mai mult acum nu sunt sigura daca soferia e de mine. E doar ceva de moment sau cu timpul ma voi invata? Astept pareri din partea celor care au trecut prin asa ceva si poate au avut si ei momente de genul. Cum ati trecut peste?

Răspuns Câştigător
| Gimihumulukuakua a răspuns:

E normal ceea ce se intampla, tu acum la orice greseala faci ai impresia ca soferia nu e de tine! ..Nu e asa ..Totul se invata exersand si iar exersand! ..Incearca sa fi atenta mereu, sa nu te gandesti la altceva! Invata din greseli..Mult succes la examene si pe viitor ATENTIE MARE IN TRAFIC!

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Ti se pare doar. dupa ce iei permisul si conduci vreun an-doi, ai sa ai impresia ca merge masina singura asa usor o sa ti se para. orice inceput e greu.dar ai incredere in tine, fa ochii mari-adica fii atenta-si o sa fie bine.succes la examen.

| Braunion a răspuns:

Tre sa ai zeci de mii de km la activ ca sa stii sa conduci (25-30). Normal ca dupa 2 sedinte ti se pare ca soferia nu-i de tine. Mai grav e ca unii dupa ce-si iau permisu se cred mari soferi si uite asa apar accidentele (sau dupa ce isi scot bulina de incepatori)

| andrw1929 a răspuns:

Este normal ceea ce ti se intampla insa tu singura vei urma ce este mai bine!
Si sa ai grija in trafic!
Succes!