| nicolemadalina a întrebat:

Buna tuturor si sarbatori fericite
am auzit ca exista masini care pot fi conduse de la 14 ani
va rog sa imi spuneti cum se numesc si cat costa
va rog fara misto
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| LoveeYouuSweety a răspuns:

Nu mai stiu cum se numeste, dar este o masina mica, mai mica decat Tico. Una la mana a 2-a poate costa 1800 euro.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De la 14 ani poti conduce doar bicicleta. Nu ai auzit bine, nu exista nici un autovehicul care sa poata fi condus de la 14 ani, doar de la 16 ani. Un Craciun Fericit!

| quartz1999 a răspuns:

Se conduce de la 16 ani si se numeste Aixam

| xtembix a răspuns:

De la 14 ani sunt doar bicicletele.Insa de la 16 poti conduce o masina moped fara sa ai permis.Se conduce precum o bicicleta.Pretul variaza in functie de model, an.Dar poti gasi una si cu 50-60 milioane.

| nicolemadalina explică:

Va multumes c tuturor celor care mi-au raspuns sarbatori fericite in continuare