| deyutz95 a întrebat:

Buna, vreau sa imi iau anvelope la masina 175/65/14 si ar fi 2 modele, Continental contipremiumcontact 5 si Falken sincera sn832ec ambele sunt clasa A de aderenta la franare pe suprafete umede si clasa C la eficienta consum, dar intrebarea este care?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă prețul e apropiat, ia Continental altfel ia-le pe celelalte

| deyutz95 explică (pentru sierra1):

Continental 225 si falken 180, nu pretul este problema, eu vreau sa fie cat de cat ok

| sierra1 a răspuns (pentru deyutz95):

45 de lei în plus pe o roată ori 4 roți = o sută optzeci lei. Dacă nu e problemă, ia Continental. Drum bun cu ele!