| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a întrebat:

Bună ziua am făcut 18 ani de curând și nu știu ce mașina sa mi iau bugetul este de 4000 iar eu m am oprit la un golf 5 sau golf 5 plus dar aștept și alte variante.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Golf 5 nu prea e reusit. Mai simpatic e Golf 4.
In bugetul tau iti recomand Astra H.

| OldSoul a răspuns:

Nu te incadrezi tu cu un GOLF 5 in bugetul tau, nu uita ca ai de o inmatriculat, eventual distributia, schimbul de ulei si ce mai e.
Mai bine rezumate la un Passat b5.5, un Golf 4 sau o Bora, daca vrei sa te incadrezi in buget.

| LTAA a răspuns:

Golf 5 plus este mai mare si este ceva mai urat la exterior si interior. Skoda Octavia de ce nu?

| Argelean a răspuns:

Salut! Ti-as recomanda un Opel Vectra C, sau un Ford Focus 2007. Tu alegi, bafta!