| Mihail01Johan a întrebat:

Buna Ziua, nu vă supărați, caut niște cărți legate de legislația rutieră pentru cat.A,B, C, D și cel mai mult as vrea sa caut pentru cat. C sau D, pentru Camioane și daca se poate să îmi ziceți pe ce site-uri as putea sa comand cu încredere cărțile cu teoria despre legislațiile rutiere, aștept raspunsurile dumneavoastră, va mulțumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Scoalarutiera.ro, lasa cartile, nu te ajuta mai deloc. Eu am invatat pentru B de pe scoala rutiera, si pentru D tot de acolo si le-am luat. Acum invat pentru C

| Skarr a răspuns:

Ca si site pe " scoalarutiera.ro " ai toate categoriile de cursuri video de legistlatie, chestionare unde iti explica la final ce ai gresit si care era corect si mai multe chestii