| anonim_4396 a întrebat:

Sunt înscrisă la școala de șoferi la un instructor nepăsător și vreau să mă duc la un alt instructor. Precizez că nu am făcut nicio ora de conducere cu actualul instructor ci doar am picat o singura data sala. Am vorbit cu el și mi-a spus că la înapoierea sumei de bani voi pierde aproximativ jumătate din suma plătită. De ce? nu am făcut nicio ora și nu mi se pare normal sa pierd atâția bani,as dori sa mi se restituie toată suma plătită,de ce sa îmi tragă jumătate din suma având în vedere că nu am nicio ora de conducere? Am nevoie de ajutor, ce am de făcut? Va mulțumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate școala aia de șoferi are mai mulți instructori și alegi altul

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa te muti la alt instructor de la acea scoala ca sa nu pierzi atatia bani.