| McKayzor a întrebat:

Un golf 3 isi merita banii? As dori niste pareri sincere legate de aceste masinute. Cum se comporta la drum scurt, drum lung, piesele sunt ieftine?

3 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

E prea vechi modelul, nu te gandi doar la pretul de cumparare...gandeste-te ca la cati bani vei baga in ea poti sa ai rabdare si sa iei ceva mai bun, dar care sa reziste.

PS: Golf este o alegere buna, dar nu 3.

| thegeaba a răspuns:

Nu, ca-s toate niste sicrie pe roti extra rulate. Daca vrei Golf, orienteaza-te de la Golf 5 in sus (desi, eu iti recomand o masina mai serioasa) Daca tot vrei wv orinteaza-te spre Passat.

| TheoBaa a răspuns:

Familia mea are golf 5 si sincer problema la volkswagen este ca li se rupe mereu cate ceva,de exemplu acum nu mai stiu cum se numea dar era o curea, am ramas blocati la mare o saptamana (iti spun ca si sa le repari dureaza mult ) Daca iti iei ar fi indicat sa folosesti piese de la reprezentanta, ca daca se rupe, iar ceva ai garantie si ti-o face gratuit, masinile sunt super bune dar iti recomand un golf 5 este mult mai avansat happy Succes!