| nick2013 a întrebat:

Maine sustin examenul practic pentru permisul de conducere! am ceva emotii si nu pot scapa de ele! Va rog ajutati-ma cu cateva sfaturi bune!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Ai grija la pietoni, acordari de prioritate si sa nu incalci linia continua.

| IMC90 a răspuns (pentru mentholinks):

Da cine vede linia continua pe vremea asta? laughing Ai idee ce-i pe carosabil? rolling on the floor

| Maravilla a răspuns:

Ruleaza un joint

| xWhiteTigerx a răspuns:

Fura o masina la noapte si plimbate cu ia prin tot orasul! Sigur o sa iei examenu. funda!

| ValentinStefan a răspuns:

Uite aici un produs care te ajuta in situatii de genul asta: http://www.autoterapie.embreise.ro/magazin/produse/relaxis-detail
oricum relaxeaza-te ca o sa fie bine. Ai grija la centura, oglinzi si asigurate ca in rest o sa fie bine.