| theROOcKsTArr a întrebat:

Care e mai bun per total : Mercedes Ml sau Mercedes E class?

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pentru gropile din Romania ar fi ok un ML dar ca si fiabilitate si consum si tot ce vrei E Class este peste!

regis
| regis a răspuns:

Cel mai bun per total la ce? La off-road va fi mai bun ML-ul, pe autostrada va fi mai bun E-ul, iar la arat le va depasi pe amandoua un tractor U450 facut la Brasov.

| cosmin_3603 a răspuns:

Nu se pot compara, sunt doua clase total diferitehappy
Ml-ul este un SUV iar E-clase este o limuzinahappy

Eu, personal as prefera un ML deoarece la drumurile noastre face diferenta, dar desigur un ML face diferenta si la carburantul consumatlaughing

| Grasu17sl a răspuns:

Ml-ul