| Gass93sv a întrebat:

Cat ajunge sa foliez o masina complet se poate schimba culoarea?

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

La sediile omologate de infoliere ti se da adaos (completare) de talon cu schimbarea culorii, asta daca depaseste 60% (parca atat era) din suprafata caroseriei. m-am interesat ca mi-a aruncat acid pe portbagaj cineva si nu vreau sa vopsesc piesa, ci doar sa o infoliez. si cam asa ceva mi-au zis de la reprezentanta

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depide de masina, una mica ajunge si la 1000 ron, o berlina de clasa medie posibil sa ajunga si pe la 2000ron.

poti pune ce culoare vrei tu, doar ca trebuie sa iti schimbi actele masinii

| JohnnyBi a răspuns (pentru suntserios):

La sediile omologate de infoliere ti se da adaos (completare) de talon cu schimbarea culorii, asta daca depaseste 60% (parca atat era) din suprafata caroseriei. m-am interesat ca mi-a aruncat acid pe portbagaj cineva si nu vreau sa vopsesc piesa, ci doar sa o infoliez. si cam asa ceva mi-au zis de la reprezentanta