| Florea_Marian_Viorel_1966 a întrebat:

Cat costa rovinieta la autoturisme

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pe 3 zile este 3 euro;
Pe 30 de zile 7 euro;
Pe 90 de zile 13 euro;
Pe un an adica 12 luni este 28 de euro.

Daca vrei transport de marfa sau alte categorii gasesti aici totul http://www.rovinietaelectronica.ro/rovinieta/preturi-rovinieta.html sunt preturile actualizate la zi, la motociclete din fericire nu se mai plateste de ani buni rovinieta :D in rest ai acolo preturile!

| onasis1961 a răspuns (pentru FurtunaDiesel):

Furtună,o corecţie! Nu se eliberează rovinetă pe 3 zile! Pe minim 7 zile! Rovineta pe 1 an =28 euro!

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru onasis1961):

Daca o iei dupa site este si pe 3 zile, daca o iei din statiile de alimentare cu combustibil da de la 7 euro in sus. Pe acel site ai si la 3 zile, si mai gasesti la Tiriac Leasing pe 3 zile!

| NCL a răspuns:

Pe o saptamana 13 lei 30 de zile in jur de 30 lei si pe un an 120 lei.