| Ford a întrebat:

Cat costa sa dau de A1(permis de motociclete pana in 125cc)? Ma refer cu totul(curs+acte+teste+tot ce mai trebuie) si cu ce trebuie sa ma prezint? Tu ai dat? Cum a fost?

Răspuns Câştigător
| Nokitochikushi a răspuns:

Cam 400-500 de ron... cu tot happy a fost bine putine emotii happy doar daca ai norocul sa dai examenul pe o motocicleta care nu e brutala happy

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate da un raspuns exact, l-ai putea afla doar daca ai face si tu acceasi scoala de conducere. Cauta pe internet o scoala din localitatea ta ori din apropiere(daca nu exista in localitatea ta) si acolo gasesti informatiile solicitate ori adresa si telefonul si poti afla de la sursa ce vrei sa stii. Succes si numai bine!

| 35AVR a răspuns:

0722797333, Astept un semn si se...rezolva