| GreenOrange a întrebat:

Cat credeti ca va costa un A6 din 2012 peste 4 ani, avand in vedere ca acum e aprox. 8.500 euro?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta acum cat costa un A4/A6 din 2006 si ai sa afli cat o sa fie in 2020 o masina veche de 10 ani

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu glumesti cu A6 din 2012 la 8.500 euro nu? Poate jumatate de masina, sau vreo epava de la dauna totala.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Un A6 in conditii bune din 2012 costa peste 12.000 Euro.
Daca ai gasit unul la 8500 ar trebui sa-ti pui niste intrebari.

| GreenOrange explică:

Am gresit modelul sau anul rolling on the floor ca nu l mai gasesc. dar asa ca fapt divers, un audi a4 sau a6 2010 / 2013 cat credeti ca va costa peste 3 4 ani? sau orice masina in general. credeti ca se vor mai ieftini cu 3 4 mii de euro?

| suntserios a răspuns (pentru GreenOrange):

Cauta acum cat costa un A4/A6 din 2006 si ai sa afli cat o sa fie in 2020 o masina veche de 10 ani