| DroGhys a întrebat:

As vrea sa imi fac o idee cam cat m-ar costa sa stea 2 persoane in chirie avand in vedere ca pretul chiriei este de 100 euro. Si vor fi 2 salarii in jur de 8 milioane. Credeti ca e posibil?

2 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Pentru fiecare persoana vine 50 de euro(cam 250 de lei) dar este mai mult daca pui la socoteala si utilitatile. Poate sa va duca la cel mult 500 de lei de fiecare(in total, cu utilitati)

| Cyclades a răspuns:

Da. Se poate. 1600- 450(echivalent a 100 euro) = 1150 lei. Eu cred ca daca strangeti cureaua e posibil sa va descurcati lejer.