| Iaklnbbd a întrebat:

Cat este rca la un motor 3.0 diesel pentru o persoana de 55-56 de ani din judetul olt. Masina este euro4 an 2006 224cp! Dau funda daca imi dati pretul (fara linkuri)va rog!

Răspuns Câştigător
| jimmy01 a răspuns:

Undeva la 2000lei anual+- 100-200lei nu pot sa-ti spun cu exactitate deci mai clar intre intre 1800si2400 parerea me e sa stai cumintel vorbesti de 3.0 asa ca... DOAR IN CAZUL DE AI BANI SI NU AI CE FACE CU EI.alegerea ta funda?