| CristianXP25 a întrebat:

Ce fac in caz ca am picat orasul(proba practica)?
P.S : Craiova laughing
astept 15 zile, 3 sedinte de facut, altceva?

Răspuns Câştigător
| De3ox a răspuns:

Mergi la Sfintele Moaște și te închini poate te ajuta a doua oarawinking

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

1. te duci la scoala unde ai facut cursul auto si mai faci 6 ore (nu 3 ore) de sofat.
2. Dupa 15 zile, te intorcii la Serviciul de Circulatie si te reprogramezi la traseu.
Nu uita sa iei hartia care confirma ca ai facut cele 6 ore de traseu, dupa ce ai picat examenul, pentru ca trebuei atasata la dosar.
3. Notezi data si ora cand ai fost programat la traseu si in ziua respectiva, te prezinti cu jumatate de ora mai devreme, ca sa nu ai supriza sa intarzii la examen.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu ești vesel că ai picat? Văd că te amuzi.

| CristianXP25 explică (pentru floresdemayo):

Am fost suficient de suparat dupa ce am picatwinking.
Asta nu inseamna ca este capat de lume, astept raspuns concret nu o bagatoare de seama.

| MrkiddyKid1 a răspuns (pentru floresdemayo):

Ce rost are raspunsul asta? Mai esti si userul anului.

| floresdemayo a răspuns (pentru MrkiddyKid1):

Uite, da, am vrut să ştiu motivul bucuriei lui. Mă întrebam dacă făcea haz de necaz, râdea ca să nu plângă, sau îşi amintea de chipul poliţistului examinator din oglindă?! Fiindcă, in mod normal, un astfel de eșec, afectează.
Dar rostul postării tale, care e mucosule?

| CristianXP25 explică (pentru floresdemayo):

Eu am pus o intrebare, am asteptat un raspuns. Nu curiozitatea unora, si mai incet cu diacriticele ca iti ia 13h sa scrii.

| floresdemayo a răspuns (pentru CristianXP25):

Da, ai pus o intrebare. Și eu ți-am pus.
Și ai dat funda unui răspuns care ți-a spus pas cu pas TOT ce trebuie să faci.
Și poți să iei la rând si să pupi toate Sf Moaște din țară, că peste 15-20 de zile, vei veni să adresezi din nou aceeași intrebare, pentru a treia incercare. Când nu e cap, vai de picioare.
PS. E vorba cand apar notificarile, nu cand răspund eu.