| CaLyStuu a întrebat:

Ce masina imi recomandati ca fiind buna, ieftina la piese, rezistentat si dupa 2002? Vreau si detalii cu privire la opinia voastra!

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Opel Corsa C 1.2 sau 1.4 din anul 2005.

| CaLyStuu explică (pentru Sofer):

La ce pret crezi ca il pot lua?

| Sofer a răspuns (pentru CaLyStuu):

Cam 2500-3000 euro da poti gasi si logan in bani astia.

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Logan.
L-ai descris perfect in intrebarea ta.
Ca masina ii lipsesc doar siguranta, si un strop de confort. Dar ca mijloc de transport ieftin si eficient, e cea mai buna de pe piata, la ora actuala.

| Damon01 a răspuns:

Opel.

| never_5650 a răspuns:

Daewoo Cielo. Sunt detinator de Cielo si iti pot spune ca daca ii pui si GPL faci o alegere buna. E mai fiabila decat Loganul si piesele costa mult mai putin. Poti sa iti iei una la putin peste 1000 de euro.