| anonim_4396 a întrebat:

Ce masina sa imi iau pana in 3500 de euro (sa fie inscrisa )? eu im doresc o masina care sa nu consume mult dar sa arate si bine m-am gandit la un bmw 320

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca nu vrei consum mic, atunci de ce vrei o masina la care intretinerea e de 3-4 ori mai scumpa decat la o Astra sau Logan?
Mai bine iei un Renault Megane 1.5 DCi.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

laughing

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Te-ai gandit la un bmw laughing

| Chriss95 a răspuns:

Proasta idee, deoarece toate bmw-urile consuma ca pe mana cel mai bine ar fi sa iti alegi un volkswagen 1.4 consuma putin si costurile pieselor sunt ieftine.

| mihaidmn a răspuns:

VW Passat B5.5 1.9 TDI AJM. Consum mic(in comparatie cu BMW), nu e foarte scump de intretinut, aspect placut. Detin aceasta masina de 8 ani si sunt foarte multumit de ea.