| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul Volvo V40 R-design? http://www.autoblog.com/......gh-style/, a fost declarat de Euro NCAP ca acest volvo este cea mai sigura masina din lume care a fost testata de ei la capitolul siguranta nu mai zic de design, comfort, si putere-viteza, o masina mult mai luxoasa decat multe altele.

Răspuns Câştigător
| timilian90 a răspuns:

Smecher de smecher mafiot! sa-l conduci sanatos daca iti iei sau ti-ai luat! Numai bine!

| RB26DETT a răspuns (pentru timilian90):

Da de unde? laughing as vrea eu sa imi iau dar e scumpa, foarte scumpa, dar totusi as alege dintre xc70 2012 sau v40 2013, nu stiu, voi cumpara una cand voi avea carnet de conducere si un job in strainatate ca in tara trebuie sa muncesti o viata ca sa iti iei o masina mai frumusicawinking

| timilian90 a răspuns (pentru RB26DETT):

Funda ceva? :->

3 răspunsuri:
| tdy a răspuns:

E tare masina