| cumdc a întrebat:

Ce placheti de frana (ce marime ) trebuie la un pejo 206 in 2 usi din 2001? Am vorrbit cu cineva care avea acelasi model dar din 2003 si a cumparat mai mari si as vrea sa stiu marimea, sa stiu daca se potrivesc.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Du-te la un magazin auto (cu talonul in mână) și spune acolo ce vrei

| Goete a răspuns:

In 2 usi din 2001, la un "pejo"(?), NU trebuie placheti de frana.
In nici o usa.

| cumdc explică (pentru Goete):

Lu ma.ta cate pistoane i.au intrat sa faca un specimen ca tine

| Goete a răspuns (pentru cumdc):

Sunt facut in laborator, creat pentru a distruge microbi.
Si am fost invatat sa pot exprima ceea ce vreau sa spun.

| Panamax a răspuns:

Ceri marimea 42 si daca sunt prea mari le schimbi.