| Furnicuta000 a întrebat:

Toate gecile de iarna de la H&M sunt cu o masura mai mari? Anul trecut am luat marimea S (desi eu port M) pentru ca S imi venea mai bine. Acum as vrea sa iau tot o parca dar alt model (de data asta de pe net) si nu stiu ce marime sa aleg...

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Daca faci comanda on-line INDIFERENT DE UNDE ai drept de returnare fara nici un motiv oarecare timp de 14 zile calendaristice de la primirea coletului

la eMAG ai 30 de zile indiferent cum ai facut cumparatura

asa ca daca ai destui bani, poti sa iei toate modelele pe care le vrei si sa dai inapoi ce nu iti convine big grin

| Furnicuta000 explică (pentru Bizon95):

Scria ca e 5 lei returul. Ma gandesc sa nu fie mai mult?

| Bizon95 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Trimis prin posta, da
costurile de retur le suporti tu... TOTUSI!

| Furnicuta000 explică (pentru Bizon95):

Nu lucreaza cu posta, ci prin curier le trimite.

4 răspunsuri:
| BlackLight1987 a răspuns:

Poti sa o returnezi in termen de 14 zile, daca nu iti vine bine.