| anonim_4396 a întrebat:

Ce poți face dacă te-ai programat deja la traseu și după afli că nu poate veni instructorul că are traseu în altă parte?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este o scoala de conducere atunci scoala trebuie sa-ti puna la dispozitie o alta masina si instructor pentru examinarea la proba practica.
Daca este instructor individual atunci va trebui sa te reprogramezi, intelegandu-te cu acesta cand nu are programare cu alt elev, de altfel asa trebuia sa faci de la inceput.

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Ajungeti la un compromis (va programati impreuna la o alta data) sau reclamatie la ANPC.

| UserRo10 a răspuns:

Inchiriezi alta masina de la scoala auto sau la alta scoala auto

| Ciprian09 a răspuns:

Asa am patit si eu acum cativa ani buni.omul un nesimtit in viata nu a mai tinut cont ca au aveam traseu si bineinteles nu a dat masina ca avea ore etc etc.am incheiat treburile cu el si am mers la o alta scoala de soferi, alte acte, alti bani, alta masina, ore cumparate! dar totul a decurs ok si am luat carnetul acum 6 ani!