| CaSsIo a întrebat:

Ce sa fac? Am dat a doua oara sala si am picat iar ce sa fac cu toate ca am invatat mult si acasa faceam pe chestionare si i-mi iesea 25-26 iar la sala cand ajungeam eram batasad ce sa fac? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| UnZambetTeRog a răspuns:

Eu zic sa mai incerci. Straduestete mai mult. Cand esti acolo incearca sa iti amintesiti tot dar nu te stresa fi calm si gandeste-te la tot ce ai invatat. Daca te stresezi mai tare atunci chiar ca nu mai sti nimic.
Succes! sa imi spui daca te-a ajutatwinking Mult mult succes >big grin

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te pregăteşti suficient de bine şi nu te concentrezi la teste!
Succes.
Pa, pa.

| louis3 a răspuns:

Eu faceam chestionare pe drpciv cate 25-26, si am luat sala cu 24.Cred ca nu te pregatesti destultongue

| Sinedd a răspuns:

Asa a patit si fratele meu, eu zic sa mai incerci si sa nu te lasi batut!

| paramore_7972 a răspuns:

Nu stiustraight facestraight face. sora mea a luat a 3-a oara sala desi ea inv foarte mult. propabil este din cauza emotiilor sau nu sti cum sa inveti... poti sa rogi un prieten care a luat deja sa te ajute sa inveti mai binestraight facestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am fost la sala, am avut foarte mari emotii, m-am pierdut, nu mai ma puteam concentra la raspunsuri... dar le-am luat prima data pe cele pe care eram sigura, sarind peste celelalte, le-am lasat la urma, dar am reusit sa fac 23 ...nu te grabi si va fi bine, timp este suficient, multa bafta!

| djcipi a răspuns:

Intra pe drpciv.ro si ai chestionarele ca la sala acelasi model identic ca la sala

| melanii a răspuns:

Sa bei o tarie si sa te relaxezi inseamna ca ai trac

| CaSsIo explică:

Multumesc tuturor pentru raspuns la intrebarea mea. Reneesme mersi mult mi-ai fost de ajutorwinking